Sensei Takatera v Ledči nad Sázavou

Ve středu 2.10. 2019 nás v našem dódžó v Ledči navštívil pan Takatera (8. dan kendó). Společné cvičení byla pro nás nejen velká čest, ale zároveň bylo i velkým přínosem pro další tréninky.

Byl to skvělý zážitek. Trošku jsme se báli, co na naše cvičení ve značně amatérských podmínkách řekne, ale všichni členové oddílu se snažili jako nikdy a musím je pochválit. Samozřejmě, dělali jsme spoustu chyb, ale právě proto cvičíme, abychom se postupně zlepšovali.

Ze začátku nás pan Takatera nechal cvičit, jak jsme zvyklí a jen se koukal. Po půlhodině si vzal slovo, začal nás učit nové způsoby a vedl trénink on. Jak jsem postupně pochopil, zařadil schválně přesně ta cvičení, která nám pomůžou zbavit se chyb, které jsme dělali.

Sensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad SázavouSensei Takatera v Ledči nad Sázavou

© 2024 pelikanek.cz