Turnaj Bílina 2019 - kihon

Dne 13.4. proběhl turnaj v Bílině, kterého jsme se zúčastnili a dařilo se nám jak v kihon, tak i v šiai. V tomto článku najdete fotky a videa z kihonu.

Byla to naše první zkušenost na opravdovém turnaji. Byl jsem příjemně překvapen, s jakým nasazením naši kluci cvičili a bojovali. Všichni zaslouží velké ocenění, zvládli to perfektně. Velký úspěch v kihonu zaznamenal Jára, který několikrát postoupil a probojoval se až do finále ve své kategorii, nakonec se umístil na krásném druhém místě.

Malé vysvětlení, kihon turnaj byl turnaj, kde se hodnotila technika seku, provedení a nasazení, nebyl to boj v pravém slova smyslu. Ti, co soutěžili, neměli brnění a na svých motodachi (v brnění) prováděli předem domluvené seky.

Kromě samotných fotek zde dávám i videa (najdete je pod fotkama). Moc děkuji Elišce za pořízení videí. Pokud by kdokoliv z natočených chtěl, aby zde jeho video nebylo, dejte mi vědět a já zruším publikování tohoto videa. Myslím ale, že je to skvělý studijní materiál, všichni ze soutěžících z Ledče zde mají jedno video z jeho cvičení k prostudování. Jinak seznam všech našich videí z kihonu Bílina 2019 můžete najít zde (otevře se v novém okně).

Fotky

Videa

 

© 2023 pelikanek.cz